ПриватБанк визнано найкращим благодійником серед великих компаній

29  Березня 2016

За підсумками 2015 року ПриватБанк визнано найкращим благодійником серед великих українских компаній у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна». Як повідомили організатори конкурсу, саме ПриватБанк визнано переможцем «Благодійної України», лауреатами конкурсу також стали компанія «Проктер енд Гембл Україна» та  ТОВ СП «НІБУЛОН».

 

«Ця нагорода перш за все заслуга понад 320 000 громадян України та світу, які в 2015 році підтримували благодійні проекти, організовані ПриватБанком, – зазначає Ганна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку. –  Також слова вдячності ми висловлюємо всім благодійним фондам, громадським організаціям, волонтерам, які щодня плекають та розбудовують нову Україну».


Члени конкурсної комісії відзначили вагомий вплив благодійної діяльності ПриватБанку в масштабах країни –  у 2015 році на підтримку благодійних проектів було зібрано понад 34 млн грн, з них понад 2,5 млн грн перерахував ПриватБанк. На зібрані кошти було надано допомогу підрозділам ЗСУ, Національної гвардії України; пораненим в АТО; дітям, хворим на рак і серцево-судинні захворювання; вихованцям дитячих будинків та інтернатів. Результати усіх благодійних програм, у яких бере участь ПриватБанк та його клієнти, можна подивитись на сайті blago.pb.ua.