Про Фонд:

Допомагати просто
Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” - один з найпотужніших благодійних фондів України. Його засновник - ПриватБанк, а меценати - мільйони клієнтів банку та користувачів його сервісів. Банк додатково фінансує адміністративні витрати благодійного фонду. Всі рішення щодо надання благодійної допомоги розглядаються і затверджуються уповноваженими Загальними зборами, де представлені різні підрозділи банку. Загальні збори Фонду призначаються Правлінням Банку, яке в свою чергу контролює діяльність фонду з питань стратегії фонду та її реалізації. Правління Банку підзвітне Наглядовій Раді банку.

Місія

Розвиток українського суспільства через залучення людей і бізнесу до благодійної діяльності за допомогою найкращих для цього інструментів та послуг ПриватБанку

Цінності

Чесність і прозорість
Відповідальність та репутація
Соціальна відповідальність через розвиток благодійності
Професійність та експертиза
Фінансова інклюзія

Історія

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” створено у 2011 році на прохання клієнтів, які шукали спосіб робити благодійні пожертви просто і надійно. За понад 10 років роботи фонд освоїв більш ніж 300 мільйонів гривень, а меценатами стали понад 5 мільйонів клієнтів. Часто сам ПриватБанк і його партнери долучаються до благодійних кампаній і роблять вагомі внески.

Тривалий час основними напрямами діяльності фонду були допомога важкохворим дітям та дитячим будинкам, організовувались екстрені програми збору коштів на допомогу при катастрофах чи стихійних лихах.

У 2014, коли на сході країни почалась війна, було створено спеціальну програму підтримки Армії та поранених в АТО. З початком пандемії запрацювала програма “Дихай! Разом проти коронавірусу”, яка змогла зібрати понад 54 мільйони гривень на закупівлю апаратів ШВЛ та іншого медичного обладнання, яке рятувало життя українців. 29 мільйонів у тому числі пожертвував ПриватБанк.

У 2021 році запрацювала програма допомоги тваринам як відповідь на запит суспільства. Проте з початком військової агресії росії проти України у лютому 2022 поточні програми було згорнуто, а основними напрямами стали збори на потреби ЗСУ та гуманітарну допомогу українцям.

Фонду довіряють мільйони українців. Саме тому він неодноразово отримував нагороди та відзнаки за вагому підтримку суспільних потреб на конкурсах.

2011
рік створення фонду
300+
мільйонів гривень освоєно фондом
5+
мільйонів клієнтів стали меценатами

Команда

Мартиненко Катерина
Директорка благодiйного фонду
Фахівчиня з корпоративного управління з 20-річним досвідом у найбільших українських компаніях та банках. Активна учасниця громадської діяльності: співзасновниця громадської організації Urban Space 500, членкиня Ради спільноти kmbs alumni, менторка в Києво-Могилянській Бізнес-школі, членкиня Професійної асоціації з корпоративного управління в Україні, учасниця спільноти Aspen Institute Kyiv.
Антон Дорожан
Керує департаментом фандрейзингу фонду
Доєднався до команди фонду в 2014 році, а в ПриватБанку працює з 2008. В Антона є безліч унікальних і дивовижних історій про допомогу фонду, адже він відповідає за організацію зборів, супровід благодійних програм, закупівлю та постачання найнеобхіднішого та багато іншого. Антон має освіту за спеціальністю облік та аудит. Серед його захоплень TRX, CrossFit, SUP-серфінг.
Вікторія Губіна
Учасниця загальних зборів фонду, керівниця напряму «Маркетинг» ПриватБанку
Має 22-річний досвід роботи в маркетингу, магістриня економіки, має диплом MBA, отримала багато професійних нагород, дипломів у сфері маркетингу та має численну кількість успішно реалізованих маркетингових проєктів у різних сферах бізнесу. Вікторія продовжує пізнавати маркетинг, захоплюється класичною музикою, цінує сімейний затишок і гармонію.
Сергій Болотін
Учасник загальних зборів фонду, керівник напряму «Служба безпеки» ГО ПриватБанку
Очолює команду служби безпеки ПриватБанку з 2016 року, загальний досвід роботи в банківській сфері – 15 років. А загалом стоїть на сторожі безпеки нашої держави понад 35 років. Має колосальний авторитет як серед керівного складу, так і серед співробітників та клієнтів. Всебічно розвинена особистість із критичним мисленням, готовий до постійного навчання, взірець наслідування для молодших колег.
Олеся Жулинська
Учасниця загальних зборів фонду, керівниця напряму «Комунікації» ПриватБанку
У комунікаційній сфері працює 24 роки, до того працювала в юриспруденції. Неодноразово стажувалася за кордоном. Викладає стратегічні комунікації у Львівській Бізнес-школі при УКУ. Особисто ініціювала та реалізовує низку соціально-важливих проєктів, спрямованих на розвиток українських громад, розширення можливостей для жінок та екологічної свідомості населення.
Марина Чикета
Учасниця загальних зборів фонду, менеджерка з корпоративних комунікацій та сталого розвитку ПриватБанку
Долучилася до команди ПриватБанку в 2021 році. Має досвід роботи з неприбутковими організаціями як зі сторони донора – адже керувала діяльністю Фундації «Кока-Кола» в Україні та започатковувала основи КСВ і нефінансового звітування в «Кока-Кола Україна», так і з внутрішньої «кухні» таких організацій як БФ «Карітас України» і ГО «Український кризовий медіацентр». Захоплюється кулінарією і веде свій кулінарний сайт.
Олег Сорока
Учасник загальних зборів, керівник Дирекції зі стратегії та трансформації
Долучився до команди ПриватБанку в 2021 році. Досвід роботи в банківській системі понад 25 років, з яких більша частина припадає на роботу в міжнародній банківській групі. Має величезний досвід адаптації міжнародних практик, реалізації комплексних проєктів, створення та розвитку нових функціональних напрямів. Прихильник постійного самовдосконалення, захоплюється подорожами та живописом.

Реквізити

Надіслати внесок БФ «Допомагати просто!» можна за такими реквізитами:
БО «Всеукраїнський благодійний фонд “Допомагати просто!”»
49000 м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30
р/р в UAH UA353052990000026001060358954
р/р в EUR UA053052990000026002050012373
р/р в USD UA943052990000026004050007308
Відкриті в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ 37806835
Є неприбутковою організацією, не є платником ПДВ.

Партнери

Допомагати просто, а разом - ще простіше. Фонд ПриватБанку разом з партнерами реалізували і продовжують реалізовувати благодійні проєкти, що допомагають мільйонам українців