Чотири лікарні отримали критично важливе кисневе обладнання

09  Травня 2024
Чотири лікарні отримали критично важливе кисневе обладнання

Завдяки клієнтам ПриватБанку, які підтримують програму “Невідкладний донат. Допомога шпиталям і медзакладам України”, чотири опорні лікарні Харківщини, Полтавщини та Дніпропетровщини отримали кисневе обладнання, критично важливе для порятунку важких пацієнтів, та витратні матеріали до нього. 15 одиниць  медичного обладнання вартістю  6,8 млн грн вже доставлено на місця.

Головний лікар Харківської обласної  лікарні дякує меценатам: “В умовах постійних обстрілів до нас щодня поступають пацієнти зі складними ушкодженнями. Мати під рукою необхідний інструментарій означає, що ми можемо врятувати більше українців. Це нове обладнання ефективно забезпечує зволоженим киснем і служить штучними легенями пацієнтам з травмами різного ступеню, у тому числі дихальних шляхів, - таких випадків зараз значно більше. Лікарі і пацієнти надзвичайно вдячні клієнтам ПриватБанку за благодійну допомогу, яка без перебільшення дає шанс на життя”.

Програму “Невідкладний донат” реалізує благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” від липня 2022 року. Зробити внесок для українських шпиталів та медзакладів можна з будь-якої картки в декілька кліків за допомогою  меню «Добро»  в Приват24 ПриватБанку, через сайт dobro.privatbank.ua, в терміналах самообслуговуваннях чи банкоматах, касах банку.