Лікарні Сумської області отримали важливе медичне обладнання

21  Липня 2023
Лікарні Сумської області отримали важливе медичне обладнання

В умовах війни та обстрілів, що тривають, благодійні внески клієнтів ПриватБанку перетворилися на медичне обладнання, здатне рятувати життя місцевих жителів. Дві лікарні Сумської області отримали медичне обладнання - апарати штучної вентиляції легень експертного класу (ШВЛ) вартістю 2.9 млн грн 

“Якісна медична допомога зараз надважлива для жителів Сумщини, особливо коли йдеться про життя в умовах війни, - говорить голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. - Я пишаюся тим, що наша країна має таких чудових людей, готових допомагати у важкі часи. Я вдячний кожному українцю, який має причетність до закупівлі цього медичного обладнання. А це тисячі людей, що згуртувалися заради спільної мети. Це не просто дарунок медичного обладнання, це дарунок шансу врятувати чиєсь життя”.

Цей життєво важливий інструмент стане невід'ємною частиною арсеналу лікарів, дозволяючи їм боротися за кожне життя.

“Дорогі клієнти банку, ваші щедрі пожертвування перетворилися на надію та порятунок для пацієнтів, які потребують термінової медичної допомоги, - звертається Валентина Домінас, головний лікар Центральної міської лікарні. -  У цей момент, коли ми стикаємося з неймовірними викликами, ваша підтримка приходить як промінь світла. Ваші добрі серця та турбота допомагають нам боротися далі”.

Директор КНП СОР СОКЛ Горох Володимир та завідувач ендоскопічного відділення Гребенюк Артем зазначили, що це обладнання буде використано не лише в тяжких випадках, а й при скринінговому обстеженні, бо дозволяє розширити спектр ендоскопічних втручань. За словами лікарів, це питання нових можливостей для колег і пацієнтів, адже дозволить робити більш детальні обстеження, виключаючи певні неприємні фізіологічні моменти для пацієнтів.

“Час війни є випробуванням для кожного суспільства. Однак завдяки пожертвам наших клієнтів, які попри складності, знайшли в собі сили допомогти іншим, ми даруємо надію, - поділився директор Північно-Східного Макрорегіону ПриватБанку Андрій Терещенко. -  Це обладнання зараз мов символ єдності й співчуття. Ми закликаємо всіх приєднатися до цієї благородної дії і показати, що разом ми можемо змінювати життя і робити добро”.

Постачання сучасного медичного обладнання у дві лікарні відбулося завдяки благодійним донатам клієнтів ПриватБанку на програму “Допомога шпиталям та медзакладам України”, що реалізує благодійний фонд банку «Допомагати просто!». Програма “Допомога шпиталям та медзакладам України” була започаткована у червні минулого року.  Понад 77 мільйонів гривень вже перераховано на медичне обладнання, медикаменти, витратні матеріали для українських лікарень у різних регіонах України.