Підсумки благодійної акції “Подаруй світло дітям”

02  Червня 2023
Підсумки благодійної акції “Подаруй світло дітям”

Понад 15 мільйонів гривень зібрали благодійний фонд Save Ukraine та ПриватБанк у рамках благодійної акції “Подаруй світло дітям”. За ці кошти благодійники придбали рюкзаки “безпеки та розвитку” для майже 2000 дітей, які втратили батьків через війну.

Підсумки акції підвели в Києві під час благодійного освітнього заходу для дітей, якими опікується фонд Save Ukraine. Для них фахівці ПриватБанку провели урок фінансової грамотності, а волонтери Save Ukraine поділилися психологічними практиками щодо зменшення негативних наслідків від травм, заподіяних війною. 

Присутні на заході стали першими, хто отримав рюкзаки “безпеки та розвитку” в рамках акції. Кожен подарунковий рюкзак укомплектований планшетом із програмами для навчання. Окрім планшетів, в рюкзаках також є плед та інші корисні речі, які в змозі дати відчуття підтримки для дітей, у яких війна забрала найдорожчих.

«Втрата батьків – дуже важкий та травматичний досвід для дитини. Ми не можемо його змінити, але можемо підтримати, дати надію на майбутнє. Ми хочемо це зробити через освіту, яка є потужним інструментом для зцілення та зростання», – зазначив Микола Кулеба, засновник і керівник благодійної організації Save Ukraine.

«Дякуємо всім, хто долучився до благодійного збору і таким чином символічно поділився частинкою світла своїх сердець з тими, хто так несправедливо відчув на собі гіркі втрати від війни, – додав Герхард Бьош, Голова правління ПриватБанку. – Освіта дітей сьогодні – це також світло, яке осяюватиме їхню стежину в майбутнє і є обов’язковою передумовою розбудови України».

Важливо, що кожна дитина має також змогу пройти онлайн тренінг щодо зменшення негативних наслідків від травм, заподіяних війною, набуття life skills, а також матиме доступ до навчання за шкільною програмою і навчання фінансовій грамотності, залежно від віку.