Завдяки клієнтам ПриватБанку рівненська лікарня отримала унікальне медичне обладнання

03  Лютого 2023
Завдяки клієнтам ПриватБанку рівненська лікарня отримала унікальне медичне обладнання

Внаслідок війни кількість травм, пов‘язаних зі слухом, зросла неймовірно як серед військових, так і серед цивільних. Це унікальне обладнання необхідне для глибокої діагностики слуху, що збільшує шанси на його повне або часткове відновлення. Аудіометр закуплено за кошти, які перераховували клієнти ПриватБанку на благодійну програму “Допомога шпиталям та медзакладам”, започатковану благодійним фондом банку. Небайдужі українці від червня 2022 перерахували на програму майже 50 мільйонів гривень, які спрямовуються на медичне обладнання, медикаменти, витратні матеріали для українських лікарень у різних регіонах України.

Наталія Данилюк, завідувачка Центру мікрохірургії вуха та сурдоневрології медичного закладу, ділиться емоціями:

«Ми дуже вдячні команді ПриватБанку та його клієнтам-меценатам за кожну пожертву і надання допомоги нашому закладу. Від початку російської військової агресії наш колектив щоденно надає стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу від 50 до 85 військовослужбовцям та цивільним пацієнтам з пораненнями. Щиро вдячні за аудіометр! Він забезпечить лікування та реабілітацію пацієнтів з акубаротравмами та мінно-вибуховими травмами”.

Нагадаємо, що  долучитися до благодійності і перерахувати кошти чи то на програму “Допомога шпиталям та медзакладам, чи на іншу з переліку чинних, можна швидко і просто у меню "Добро" Приват24, на сайті благодійного фонду “Допомагати просто”  https://blago.privatbank.ua/, в банкоматах та терміналах ПриватБанку в розділі "Благодійність”, в касах відділень.