Понад 1 млрд грн задонатили клієнти ПриватБанку на проекти фонду «Повернись живим»

26  Січня 2023
Понад 1 млрд грн задонатили клієнти ПриватБанку на проекти  фонду «Повернись живим»

Кошти, отримані від клієнтів банку, були використані для забезпечення українських військових, зокрема засобами зв’язку, розвідки та спостереження. 

Для “Повернись живим” мільярд гривень від клієнтів ПриватБанку - це шоста частина  усіх благодійних внесків за 2022 рік. Більш ніж 322 мільйони з неї були передані на підтримку Сил оборони з 22 квітня 2022 року, коли рахунок Фонду був доданий до розділу «Добро» додатку Приват24, терміналів самообслуговування, кас відділень банку та сайту https://blago.privatbank.ua/. Ще частина коштів - це перерахування через інші сервіси банку або прямі - від клієнтів через ПриватБанк на рахунки фонду.

«Завдяки довірі до нас, як до інституції й до ПриватБанку, який максимально спростив донат для кожного українця, ми досягли цього справді неймовірного результату минулого року. Кожна отримана гривня перетворилась у потужність, яка щодня відчувається на полі бою завдяки сотням підрозділів Сил оборони, що отримали рації, засоби звʼязку та живлення, саперне обладнання та квадрокоптери. Найбільшою тут є заслуга, звісно, кожної людини, яка своїми внесками зробила це можливим. Тож дякую усім, хто залишається разом з «Повернись живим», ПриватБанком  й підтримує свою армію!», – заявив директор Департаменту розвитку та партнерств Фонду "Повернись живим" Олег Карпенко.

За підрахунками фахівців військового відділу “Повернись живим”, придбаних коштом благодійних внесків клієнтів ПриватБанку радіостанцій достатньо аби закрити базові потреби чи відновити бойові втрати в техніці у понад 55 батальйонах українського війська. Тільки засобами захисту, придбаними клієнтами банку можна повністю закрити потреби цілого батальйону. 

Довідково:  322 мільйони гривень, перерахованих на Фонд через сервіси “Добро” ПриватБанку, вдалося конвертувати в технічні засоби для підрозділів українського війська:  

— 3434 радіостанції

— 2250 планшетів для артилеристів, піхотинців та операторів БПЛА

— 1850 ноутбуків для операторів БПЛА, штабів, пунктів управління розвідки й артилерії, вузлів звʼязку

— 1090 металошукачів для виявлення й, в подальшому, знешкодження вибухонебезпечних предметів, 695 різних комплектів для розмінування, 200 саперних мультитулів

— 1150  антен для радіостанцій й мережевого обладнання, 950 точок доступу

— 703 зарядних станції, 420 містких акумуляторних батарей, 125 дизельних й 100 інверторних генераторів

— 700 шоломів та 500 бронежилетів

— 354 одиниці оптики для спостереження за противником

— 251 квадрокоптер різних модифікацій

— 175 мобільних комплексів спостереження й 130 камер відеоспостереження для створення системи моніторингу за ситуацією на кордоні чи лінії фронту.