Підписали Меморандум про співпрацю з МОЗ

23  Грудня 2022
Підписали Меморандум про співпрацю з МОЗ

23 грудня Міністерство охорони здоров'я України та ПриватБанк підписали меморандум про співпрацю, мета якого збільшення кількості та підвищення продуктивності спільних проектів.

Основною метою спільної діяльності у межах угоди є співпраця у забезпеченні оснащення закладів охорони здоров'я, які належать до сфери управління МОЗ. У майбутньому така співпраця дозволить покращити доступ та підвищення якості медичної допомоги громадянам, у тому числі військовослужбовцям, які постраждали внаслідок військової агресії росії проти України. 

“Щоденно через збройну агресію росії страждають та гинуть мирні люди, продовжується руйнація цивільних об’єктів, зокрема й медичних, ворог прицільно знищує українців. Однак у цій боротьбі за свободу та демократичні принципи ми не самі, – сказав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. – Ще одним прикладом співпраці є підписання з нашими партнерами меморандуму про всебічну підтримку та взаємодію у медичній сфері. Завдяки йому ми зможемо подолати руйнівні наслідки цієї війни та покращити доступ до базових медичних послуг для населення. Міністерство охорони здоров’я продовжує робити все, аби національна система охорони здоров’я впоралася з навантаженнями та змогла відновитися у найкоротші терміни”. 

Головним напрямом співпраці між МОЗ України, ПриватБанком та Всеукраїнським благодійним фондом «Допомагати просто!» – є розвиток довгострокового співробітництва з забезпечення медичних закладів новітнім медичним обладнанням, враховуючи при цьому найкращий світовий досвід та існуючі потреби воєнного часу у державі.

“ПриватБанк має чудову історію підтримки системи охорони здоров’я України. Ми були одними з перших, хто забезпечив українські лікарні апаратами ШВЛ та реанімаційним обладнанням, коли почався COVID, - розповів Голова Правління ПриватБанку Герхард Бьош. - Сьогодні я радий, що наша багаторічна співпраця з Міністерством охорони здоров’я України оформлена. Це дозволить нам бути більш узгодженими, діяти швидше та надавати підтримку там, де і коли вона найбільше потрібна. Як практичний крок у реалізації цього Меморандуму ми вже запланували підтримку 4 лікарень у Краматорську та 1 у Кураховому, Донецької області. Вони отримають ліки та обладнання на понад 15 млн грн вже у найближчий час. Зазначу, що така, як і будь-яка інша підтримка ПриватБанку була б неможлива без наших клієнтів. Це все завдяки щедрості та готовності наших клієнтів підтримувати та зберігати стійкість”.

На завершення усі парнери висловили велику вдячність кожному, хто є  союзником, за допомогу та важливу підтримку, яка надається Україні у цей непростий час.