Фонд надав допомогу жителям Чернігова та області
26
Травня 2022
![Фонд надав допомогу жителям Чернігова та області](http://dobro.privatbank.ua/media/uploads/news/c1bcac1783d970aca6ff66d34ca68728.jpeg)
Благодійний Фонд ПриватБанку "Допомагати просто" постійно підтримує тих, хто цього потребує, а підд час війни - особливо. Фонд допомагає медичним закладам, військовим, а також людям, які опинилися у скрутному становищі.
Зокрема, допомогу отримали жителі Чернігівщини. Людям з найбільш постраждалих районів надали продукти харчування, а тим, чиє житло потребує відновлення - необхідні будівельні матеріали загалом на суму 800 000 гривень. Допомога стала можлива завдяки партнерству з БФ "Іскра добра".
Попереду - ще більше хороших справ!