ПриватБанк і Help Ukraine Center допомагають українцям разом

24  Травня 2022
ПриватБанк і Help Ukraine Center допомагають українцям разом

elp Ukraine Center – волонтерська ініціатива, яка за два місяці від початку повномасштабної війни перетворилася у найбільшу у Східній Європі систему збору та транспортування гуманітарної допомоги: потужна команда волонтерів обробляє гуманітарні вантажі, які надсилають донори з усього світу, і швидко та безпечно транспортує їх в Україну автомобілями і залізницею.

Програму Help Ukraine Center можна знайти у розділі «Добро» в Приват24, банкоматах та терміналах самообслуговування ПриватБанку, на сайті blago.privatbank.ua, також благодійні внески приймають у касах відділень банку.

Суперсилою Help Ukraine Center є безпечне та швидке транспортування, адже  хаб створено українськими підприємствами, які на цьому спеціалізуються. Сотні волонтерів – переважно, це українські жінки, щодня працюють на складах Центру у Польщі, щоб Україна безперебійно отримувала медичні засоби, ліки, обладнання для швидкого порятунку поранених, засоби гігієни для малят та дорослих, генератори, мобільні шпиталі та ще багато важливого.

 Окрім програми допомоги  Help Ukraine Center, ПриватБанк реалізує програми збору коштів на спеціальні рахунки: НБУ на потреби ЗСУ та Мінсоцполітики на гуманітарну допомогу українцям, також діє програма збору коштів на фонд “Повернись живим”. Сам банк від початку повномасштабної війни спрямував на благодійні проєкти понад 41 мільйон гривень - на допомогу військовим, медичним закладам та гуманітарні потреби українців.

 Більше про Help Ukraine Center на сайті: www.helpukraine.center