Івано-Франківська обласна дитяча та Калуська лікарні отримали “обладнання останньої надії”

02  Травня 2019
Івано-Франківська обласна дитяча та Калуська лікарні отримали “обладнання останньої надії”

В Івано-Франківської області багато віддалених та гірських районів, де транспортування важкохворих (екстрених) дітей до лікарень ускладнено і саме від апарату ШВЛ часто залежить життя дитини. Тому для лікарень області були закуплені апарати ШВЛ у спеціальних комплектаціях: Транспортний - спеціалізований протиударний корпус, посилена батарея, яка може довго працювати автономно, можливість переносити та транспортувати дітей з авто у санавіацію чи лікарню; та Дитяча (неонатальна) комплектація для рятування дітей з низькою вагою та з можливістю підключення до дорослих дітей. Благодійний фонд “Допомагати просто!” радо допоміг у вирішенні проблеми реанімації дітей на Прикарпатті.

 

 

“Ми, разом з представниками благодійного фонду “Допомагати просто!”, вирішуємо комплексно проблеми важкохворих дітей в конкретних лікарнях і відділеннях Івано-Франківської області, - наголошує Леся Білан, представник ПриватБанку. - Ми намагаємось врятувати якомога більше дитячих життів. Для цього організація постійно радиться і з професіоналами, і з самими батьками хворих дітей. Благодійний фонд ніколи не надавав допомогу для галочки. Ми є прихильниками реальної допомоги, прислухаємося до думки лікарів, профільних фахівців. Допомагати насправді просто. Приєднуйтесь до наших благодійних програм в Приват24, терміналах, банкоматах. І пам'ятайте, що маленької допомоги не існує. Кожна гривня важлива і буде спрямована на реалізацію цільової програми. Сподіваюсь, нам це вдається та саме цей комплексний підхід відрізняє нас від інших фондів”. 

Апарат ШВЛ (штучної вентиляції легень) - це вкрай необхідне обладнання у реанімації. Його підключають, коли дитина сама не може дихати, саме це обладнання підтримує життя дитини під час коми, операцій, реанімації. Тому його і називають "обладнання останньої надії". Апарати ШВЛ було придбане всеукраїнським благодійним фондом ПриватБанку "Допомагати просто!" і передано до дитячих лікарень в області. Івано-Франківська дитяча клінічна обласна лікарня отримала апарат ШВЛ транспортний HAMILTON-T1 вартістю 1 028 270 грн та Калуська центральна районна лікарня - апарат ШВЛ дитячий HAMILTON-С1 вартістю 849 580 грн. Кошти, а це майже 2 млн гривень, пожертвували клієнти банку.

 

Вже тривалий час фонд докладає зусиль та спрямовує зібрані кошти на допомогу дітям. За 8 років роботи, завдяки небайдужим клієнтам ПриватБанку та меценатам, було зібрано близько 100 мільйонів гривень. Щорічно фонд допомагає лікарням, і 2019 й не став винятком. В січні Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні передали сучасне медичне обладнання для порятунку життя недоношених малюків і інших діток, які потребують інтенсивної терапії. Пульсоксиметр Rad 8 (виробництва США) вимірює насиченість киснем крові дитини і дає лікарям розуміння того, коли необхідно підключати або відключати дитини від штучної вентиляції легенів, насос шприцевий (виробництва ЄС) вводить надточні дози медпрепаратів в кров маленьких пацієнтів. У медзакладах прилади постійно знаходяться в роботі і фактично ніколи не вимикаються. Нове обладнання скоротить термін проведення зовнішніх втручань, підвищить точність дозування введення медпрепаратів. Особливо це важливо для пацієнтів, яким необхідні операції відразу після народження. Провести успішні втручання без такого обладнання іноді просто неможливо. За визнанням медиків, ці пристрої входять в п'ятірку приладів, які підтримують життя дитини.

 

Благодійником може стати кожен! Поспішаймо робити добро!