БФ «Допомагати просто!» подарував запорізькій школі-інтернату апарат для лазерної терапії

22  Жовтня 2018

В обласній санаторній школі-інтернаті №7 навчаються і отримують медичну допомогу 345 вихованців віком від трьох до п'ятнадцяти років. Всі вони потребують тривалого лікування та реабілітації (малі і неактивні (фази згасання) форми туберкульозу). Школа-інтернат забезпечує дітей комплексною медичною, педагогічною, психологічною, соціальною реабілітацією шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу в поєднанні з корекційно-розвиваючою та лікувально-оздоровчою роботою.

«ПриватБанк вийшов з пропозицією - виступити в якості партнерів і спонсорів в реалізації медичного проекту. Ми вказали на спецобладнання - апарат лазерний скануючий одноканальний «Медик-2К». Він дозволить поліпшити якість і підвищити ефективність проведення фізіотерапевтичних процедур, медичної реабілітації, санаторно-курортного лікування нашим вихованцям. ПриватБанк виконав взяті на себе зобов'язання. Дякую за партнерство», - зазначив директор санаторної школи-інтернату №7 Віктор Тлєуш.

Варто зазначити, що питанням закупівлі нового медобладнання, від початку до кінця займався виключно ПриватБанк. В результаті, обладнання було замовлено в українського постачальника. Загальна вартість благодійного проекту - 33 тисячі гривень.

Як розповів керівник напрямку з просування послуг бюджетним організаціям Запорізької філії ПриватБанку Володимир Сотников, всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» створений з ініціативи ПриватБанку в серпні 2011 року. У минулому році в проектах фонду взяли участь понад 975 тис. жителів України, а загальна сума пожертвувань до фонду сьогодні складає близько 100 млн грн. Основна мета фонду - допомога дитячим будинкам, інтернатам, підтримка дітей з онкологічними захворюваннями, допомога ветеранам АТО.

«Рішення допомогти школі-інтернату було прийнято ще в кінці січня. Ми відразу визначили напрямок - терапія і реабілітація. Пишаємося, що у нас вийшло реалізувати цей проект. Зазначу, що всеукраїнський фонд «Допомагати просто!» не має меценатів. Кошти, які сьогодні є в фонді, - це, по суті, гроші, зібрані співробітниками ПриватБанку і небайдужими клієнтами. Ми зробили це для наших дітей, для маленьких запоріжців, для того, щоб вони були здорові», - зазначив Володимир Вікторович.

Відзначимо, на сайті благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!» розміщена вся інформація про програму фонду, є перелік дитячих будинків, якими опікується БФ, звітність і потреби, на які збираються кошти. У ПриватБанку обіцяють і надалі надавати допомогу всім, хто її потребує, і закликають всіх бажаючих приєднатися до цієї роботи.

«Благодійний внесок можна зробити на сайті blago.pb.ua, у відділеннях ПриватБанку, в терміналах самообслуговування, в Приват24. Крім цього, всі бажаючі можуть підключити регулярний платіж на благодійність. Кожна гривня, яка потрапить до фонду, може допомогти врятувати чиєсь життя», - зазначив Володимир Сотников.