Фонд ПриватБанку придбав унікальне реанімаційне обладнання для ОХМАТДИТу

19  Жовтня 2018

Завдяки благодійному фонду ПриватБанку  “Допомагати просто” у новому корпусі Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ  з’явиться повністю облаштована кімната реанімації за європротоколом. Це сучасне устаткування рівня країн ЄС та Японії, найкраще у своєму класі. Повна вартість обладнання складає майже 4 млн гривень. Наразі триває його налаштування та навчання персоналу.

Презентацію обладнання для лікарів Охматдиту та майстер-клас напередодні провів відомий практикуючий лікар Олег Сатішур, кандидат медичних наук, доцент кафедри анестезіології та реаніматології БелГМУ (м.Мінськ, Білорусь), клінічний фахівець Hamilton Medical. 

Він наголосив, що це обладнання дасть змогу рятувати найтяжчих пацієнтів. Висока точність апарату та додаткові  інтелектуальні функції дозволяють автоматизувати процес стабілізації та одужання пацієнта, а також зробити найлегшим процес його переходу на  власне дихання.

Розширені комплектації до дрібниць підходять різним типам пацієнтів, тут враховані усі параметри: змінні трубки, манжети, розширювачі, кліпси, витратні матеріали, - додає завідувачка відділенням інтенсивної терапії Наталя Карпенко. Такого обладнання у нашому відділенні ще не було. Невдовзі до апарату вже підключать першого пацієнта.