ПриватБанк підтримав родину поліцейського, який загинув у Харкові

09  Жовтня 2018

Вночі екіпаж Дмитра першим виїхав на виклик про стрілянину у будівлі міської ради. Там невідомий зі зброєю, намагаючись проникнути в приміщення міської ради, відкрив вогонь і важко поранив охоронця. На місце події прибули 2 екіпажі патрульної поліції, серед яких був і Дмитро Кірієнко. Патрульні вели перемовини зі зловмисником, однак той почав стріляти по поліцейських. Дмитро Кірієнко отримав два вогнепальні поранення, які виявилися несумісні з життям. Від отриманих ушкоджень він помер у лікарні. Дмитро один із тих, хто з-поміж перших прийшов у лави поліції. Прийшов служити та захищати.

 

“До цього він довго працював у структурі МНС, - згадує вдова загиблого Ганна Кірієнко. - Коли розпочався набір до поліції, Дмитро відразу подав заяву. За три роки роботи на новому місці він багато розповідав про службу, говорив, що вони роблять важливу справу, щиро вірив у те, що нова поліція дійсно захищає та допомагає. Він дуже любив свою роботу”.

У Дмитра залишилися дружина та маленька донечка. У ПриватБанку та його благодійному фонді “Допомагати просто!” вирішили підтримати родину героя.

“Саме задля цього і працює фонд “Допомагати просто!”, - наголошує голова фонду Анна Павлова. - Гроші, що збирають співробітники та клієнти ПриватБанку, спрямовані на допомогу сиротам, хворим дітям, бійцям із зони проведення бойових дій на Сході України та тим, хто постраждав від техногенних та природних аварій або загинув при виконанні службових обов’язків. Саме у Харкові рік тому суттєву матеріальну підтримку одержали постраждалі та родини загиблих у страшній аварії на Сумській”.

“Звичайно, ми отримуємо підтримку від товаришів по службі, друзів Дмитра, - продовжує Ганна Кірієнко. - Коли дізналися про допомогу ПриватБанку, були дуже здивовані. Приємно, що благодійний фонд банку не пройшов осторонь нашої трагедії. Гроші стали у нагоді і підуть на потреби нашої маленької донечки”.

Зауважимо, що благодійний фонд ПриватБанку вже шість років допомагає медичним закладам, дитячим будинкам, пораненим військовим і недужим українцям, які потребують фінансової підтримки. Тільки у 2017 році завдяки клієнтам банку фонд надав допомоги більше ніж на 40 мільйонів гривень. А на сьогоднішній день благодійні внески співробітників та небайдужих клієнтів складають майже сто мільйонів гривень.

Робота фонда відкрита та прозора. Всі можуть бачити обсяги зібраних коштів і те, на які потреби вони були використані. Долучитися до доброї справи може кожний. Благодійні внески на будь-яку суму легко зробити на сайті фонду blago.pb.ua, в Приват24, у банкоматі або терміналі ПриватБанку.