В Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні поповнення сучасного медобладнання

10  Серпня 2018

До Івано-Франківської міської дитячої клінічної лікарні щороку поступають важкохворі діти, діти-сироти, діти з неблагополучних та малозабезпечених сімей, які потребують щоденного моніторингу за аналізом крові.  Часто вкрай необхідне медичне обладнання за віком пережило не одне покоління маленьких пацієнтів. Проте, на допомогу медичному закладу вже не вперше прийшов Всеукраїнський благодійний фонд “Допомагати просто!”.

На гроші, які зібрали клієнти та працівники ПриватБанку з усієї України, було закуплено медичного обладнання на суму понад 200 тис. гривень і передано  медичному закладу 01.08.2018 року.

“Донедавна лабораторія була укомплектована застарілим обладнанням, а протягом дня ми робимо понад 200 аналізів крові на мікроскопах, тому спонсорська допомога для нас надзвичайно важлива. Сьогодні, на мою думку, жодна лікарня не має достатнього фінансування, щоб забезпечити в повному обсязі її роботу, - розказала головний лікар Ольга Бойчук. - І дуже добре, що, співпрацюючи з Фондом “Допомагати просто!”, ми мали можливість попередньо узгодити, яке саме медобладнання нам необхідне на даний момент. Мікроскопи, коагулометр для визначення згортання крові, центрифуги, гемоглобинометр  повністю покрили потреби водночас лабораторії, стаціонару та поліклініки”.

Вже вп’яте за 2 роки благодійний фонд “Допомагати просто!” тішить медичні заклади Івано-Франківщини новою технікою. У 2017 році Івано-Франківська міська дитяча клінічна лікарня завдяки співпраці з ПриватБанком та  фондом “Допомагати просто!” отримали медикаменти на загальну суму 200 тис. грн.

”Допомагати насправді дуже просто, - говорить Леся Білан, керівник напрямку з просування послуг бюджетним організаціям Прикарпатського РУ ПриватБанку. - Перерахувати благодійні внески можна на сайті фонду, в будь-якому терміналі самообслуговування чи банкоматі, в Інтернет-банку Приват24 або в мобільному додатку. Всі операції в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і надалі забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Всю інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua”.