Придбане сучасне обладнання для Хмельницької обласної дитячої лікарні

25  Квітня 2017

Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» працює в Україні з 2011 року. За цей час ним було зроблено чимало добрих справ: допомога бійцям АТО, дитячим будинкам, лікарням і багато іншого. Все це було здійснено завдяки збору коштів самим фондом та ПриватБанком.

Ще одну добру справу цей благодійний дует втілив для Хмельницької обласної дитячої лікарні. Для медзакладу було придбано сучасне обладнання, вартістю 166 тисяч гривень. Аналізатор електролітів «Humalyte Plus 5» дозволяє вимірювати одразу 5 показників крові всього за 1 хвилину.

- Ми дуже вдячні за таку допомогу. Завдяки обладнанню, можна чітко і швидко визначити, яким є електролітний спектр крові, що, в свою чергу, дає змогу призначити найефективніше лікування. З таким апаратом ми зробимо впевнений крок у діагностиці та лікуванні, в тому числі, й дитячої онкології, - розповідає головний лікар Хмельницької обласної дитячої лікарні Віра Руда.

Обладнання встановили в Хмельницькій обласній дитячій лікарні. За словами працівників медзакладу, аби зробити аналізи за допомогою «Humalyte Plus 5», до них звертаються й інші лікарні та поліклініки міста. Проводять їх абсолютно безкоштовно для усіх.

- Сьогодні вже не вперше ми маємо змогу пересвідчитися, що допомагати дійсно просто. Це обладнання має сприяти кращій діагностиці, роботі медиків і може врятувати не одне життя. І це найголовніше, - каже директор Південно-Західного Регіонального Управління ПриватБанку Юрій Браніцький. - Допомагати легко тоді, коли навколо добрих справ об’єднуються тисячі небайдужих українців. Сподіваюся, що передаючи це обладнання Хмельницькій обласній дитячій лікарні, ми повернемо здоров’я, а разом з тим радість, щастя і дитячу усмішку не в одну подільську родину. Запевняю, що це ще не остання допомога для Хмельницької області.

Частину коштів на придбання обладнання для обласної дитячої лікарні було зібрано завдяки благодійним внескам клієнтів ПриватБанку. Іншу частину профінансував сам банк. Також у фонді закликають всіх небайдужих приєднатися до цього проекту. Перерахувати благодійні внески можна на сайті фонду blago.pb.ua, в терміналах самообслуговування, в Приват24 і за допомогою мобільного додатку.

Всі операції в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Всю інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua.

2-06.03.17.jpg

3-06.03.17.jpg