"Свої діти". Збір на позашкільну освіту для дітей

05  Вересня 2023

ПриватБанк разом із ГО «Мрія дітей України» розпочали збір грошей на позашкільну освіту дітей, які опинились без батьківського піклування через війну. Проект «Свої діти» має на меті забезпечити можливостями для навчання і підтримати розвиток таких дітей через гуртки, курси, спеціалізовані заняття. Проект базується на персоналізованому підході і потребах кожної родини, які мають потребу у такій допомозі.

 «Із втратою батька чи мами у дитини не повинно закінчуватися дитинство, - наголошує Дана Ярова, голова ГО «Мрія дітей України». - І в наших з вами силах зробити так, щоб це дитинство було наповнене увагою та турботою. Наша організація має великий досвід підтримки дітей, що залишились без батьківського піклування, ми перебуваємо в постійному контакті з ними, достеменно знаємо потреби і надаємо цільову допомогу. Сьогодні ми не маємо права залишатися осторонь тисяч доль дітей. Долучайтесь до програми. Кожен, хто рятує одне життя - рятує світ».

«У перші дні навчального року особливо відчувається турбота батьків про своїх дітей. Українське суспільство має надзвичайно високий рівень свідомості і розуміння, що сьогодні усі діти - свої, і обов’язок кожного - подбати про тих дітей, чиї батьки опинились в полоні, зникли безвісти або загинули через війну, - зазначає Герхард Бьош, голова правління ПриватБанку. - Сьогодні в наших руках майбутнє тих, хто завтра буде відбудовувати Україну. ПриватБанк надає свої зручні сервіси для збору, але від кожного залежить, чи зможуть вони розвинути свої таланти та реалізувати свої мрії».

Зробити донат на підтримку програми можна з будь-якої картки в декілька кліків за допомогою зручних сервісів ПриватБанку: через меню «Добро» Приват24,  через сайт dobro.privatbank.ua, у банкоматі чи терміналі ПриватБанку (розділ «Благодійність») та у касах банку.