Збір на екіпірування для льотчиків закритий!

07  Березня 2023
Збір на екіпірування для льотчиків закритий!

Ви це зробили! Трохи більше ніж за місяць клієнти ПриватБанку зібрали 31 000 000 гривень на вогнетривку форму та шоломи для українських армійських льотчиків. Тепер, завдяки вам та фонду Повернись живим, цей збір на 100% закриє потребу армійської авіації у спеціальному екіпіруванні.


Екіпірування, яке складається з вогнетривких курток, штанів, балаклав, а також льотних шоломів буде закуплене фондом та передане нашим крилатим героям вже найближчим часом.
Дякуємо кожному, хто зробив свій внесок, адже тепер наша згуртованість рятуватиме життя льотчиків, які щодня захищають наше небо від ворожих атак.
Від початку повномасштабної війни користувачі ПриватБанку переказали на допомогу Силам оборони через “Повернись живим” понад мільярд гривень, або ж приблизно ⅙ всіх коштів, акумульованих організацією за 2022 рік. Ми пишаємося бути надійним партнером у благодійності.
Кожна благодійна гривня перетворюється у неймовірну силу, яка робить Україну непереможною на усіх фронтах. Тож беремо та допомагаємо разом!